Volkswagen Tiguan coche

Volkswagen Tiguan
COP 74.560.000
Contacte con el vendedor
Llámame Ahora
Volkswagen Tiguan coche - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 1 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 2 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 3 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 4 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 5 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 6 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 7 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 8 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 9 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 10 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 11 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 12 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 13 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 14 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 15 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 16 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 17 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 18 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 19 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 20 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 21 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 22 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 23 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 24 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 25 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 26 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 27 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 28 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 29 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 30 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 31 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 32 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 33 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 34 - Autoline
Volkswagen Tiguan coche | Imagen 35 - Autoline
¿Le interesa el anuncio?
Solicitar fotos adicionales
1/35
COP 74.560.000
Precio bruto, IVA – 21%
EUR 20.450
≈ US$ 23.430
COP 61.619.834,71
Precio neto
Notificarme cuando cambie el precio
Marca: Volkswagen
Modelo: Tiguan
Tipo: crossover
Año de fabricación: 2024
Primera matriculación: 2024-01
Kilometraje: 169.288 km
Horas de trabajo: 1.498 m/h
Cantidad de asientos: 5
Capacidad de carga: 681 kg
Peso neto: 1.439 kg
Peso bruto: 2.120 kg
Ubicación: Países Bajos Teuge6556 km to "United States/Columbus"
Id. de stock del vendedor: 13140722001930
Fecha de publicación: más de 1 mes
Descripción
Tipo de carrocería: crossover
Dimensiones totales: 4,51 m × 1,84 m × 1,68 m
Depósito de combustible: 58 l
Tipo de tracción: Tracción delantera
Número de puertas: 4/5
Motor
Potencia: 150 Hp (110 kW)
Combustible: gasolina
Número de cilindros: 4
Euro: Euro 6
Filtro antipartículas
Velocidad: 202 km/h
Caja de cambios
Tipo: automático
Ejes
Distancia entre ejes: 2.680 mm
Frenos
ABS
Cabina y comodidad
Ordenador de abordo
Control de crucero (tempomat)
Control de crucero adaptativo
Sistema de entrada sin llave
Volante multifunción
Volante calefactado
Sensor de lluvia
Espejos regulables electrónicamente
Espejo con calefacción
Calefacción de parabrisas
Opciones adicionales
Aire acondicionado: climatizador
Ventanas de accionamiento eléctrico
Material interior: terciopelo
Ajuste del volante
Dirección asistida: hidráulico
Regulación de altura de asientos interiores
Asiento con calefacción
Multimedia
GPS
Radio de coche
Características de seguridad
Airbag
Sistema de alarma
Cierre centralizado
Inmobilizador
Isofix
Sistema de control de la presión de los neumáticos
ESP
Óptica
Faros delanteros: led
Equipo adicional
ASR
Equipamiento adicional
Enganche de remolque
Estado
Estado: usados
Número de propietarios anteriores: 1: el vendedor es el primer propietario
Inspección técnica válida hasta: 2028-01
Información adicional
VIN: WVGZZZ5N7RW050521
Color: blanco

Información adicional — Volkswagen Tiguan coche

⭐ Volkswagen Tiguan 1.5 TSI Life Business Automaat in Pure White met ArtVelours-bekleding in Titaanzwart | Premium comfort, ergonomie & zakelijke elegantie

De Volkswagen Tiguan 1.5 TSI Life Business Automaat combineert premium reiscomfort, geavanceerde ergonomie en praktische SUV-functionaliteit met een zakelijke en tijdloze uitstraling. Uitgevoerd in Pure White en voorzien van hoogwaardige ArtVelours-bekleding in Titaanzwart, biedt deze Tiguan een bijzonder comfortabele en stijlvolle ambiance. Dankzij de AGR-gecertificeerde ergoActive-stoelen met uitschuifbaar zittingvlak, elektrische lendensteunverstelling en ingebouwde pneumatische massagefunctie is deze Tiguan bij uitstek geschikt voor lange afstanden. De soepele 1.5 TSI-motor, 7-traps DSG-automaat en uitgebreide Business-uitrusting maken hem tot een zeer complete en veelzijdige SUV.

⭐ Belangrijkste kenmerken & comfort
✅ ArtVelours-bekleding in Titaanzwart
✅ AGR-gecertificeerde ergoActive-stoelen
✅ Uitschuifbaar zittingvlak
✅ Elektrische lendensteunverstelling
✅ Ingebouwde pneumatische massagefunctie met meerdere drukpunten
✅ Verwarmbare voorstoelen
✅ Verwarmbaar stuurwiel
✅ 3-zone automatische klimaatregeling
✅ Gescheiden klimaatregeling achterin
✅ Keyless Entry & Keyless Start
✅ Hoogwaardig en comfortabel afgewerkt interieur

⭐ Motorisering & prestaties
✔ 1.5-liter viercilinder TSI turbobenzinemotor
✔ Motorinhoud: 1.498 cc
✔ Vermogen: 110 kW (150 pk)
✔ 7-traps DSG-automaat
✔ Soepele en snelle schakelovergangen
✔ Efficiënte aandrijflijn
✔ Ontspannen en comfortabel rijgedrag
✔ Voorwielaandrijving

⭐ Rijeigenschappen & techniek
✔ Comfortabel en stabiel SUV-onderstel
✔ Hoge en overzichtelijke zitpositie
✔ Uitstekende geluidsisolatie
✔ Rustige en serene rijervaring op lange afstanden
✔ Schakelpaddles aan het stuurwiel
✔ Prettige en voorspelbare rijeigenschappen
✔ Uitstekend geschikt als kilometervreter

⭐ Veiligheid & assistentie
✔ Adaptieve cruise control
✔ Rijstrookassistent met stuurcorrectie
✔ Autonomous Emergency Braking
✔ Front Assist
✔ Botswaarschuwingssysteem
✔ Verkeersbordherkenning
✔ Vermoeidheidsherkenning
✔ Grootlichtassistent
✔ Parkeersensoren vóór en achter
✔ Frontcamera
✔ Brake Assist System
✔ Elektronisch Stabiliteitsprogramma (ESP)
✔ ISOFIX-bevestigingspunten

⭐ Technologie & infotainment
✔ Volledig digitaal instrumentencluster
✔ Navigatiesysteem
✔ Apple CarPlay & Android Auto
✔ Connected Services
✔ DAB+ digitale radio
✔ Online entertainment en mobiele online diensten
✔ Audio-installatie met 8 luidsprekers
✔ Multifunctioneel stuurwiel
✔ Schakelpaddles aan het stuurwiel

⭐ Exterieur & styling
✔ Pure White lak
✔ 17 inch lichtmetalen velgen
✔ Velgen 'Montana'
✔ LED-koplampen
✔ Chroompakket
✔ Chromen exterieurdetails
✔ Extra getint glas achter
✔ Warmtewerende voorruit
✔ Elegante en zakelijke Volkswagen-vormgeving

⭐ Praktisch & gebruiksgemak
✔ Verschuifbare achterbank
✔ Verstelbare rugleuningen achterin
✔ Royale bagageruimte van minimaal 615 liter
✔ Tot 1.655 liter bagageruimte met neergeklapte achterbank
✔ Deelbare kofferbakbodem
✔ Elektrisch bedienbare wegklapbare trekhaak
✔ Trailer Assist voor eenvoudig manoeuvreren met een aanhanger
✔ Parkeerassistent
✔ Comfortabele hoge instap en uitstekend rondomzicht

⭐ Extra uitrustingspakketten
✔ ErgoActive Stoel Pakket met AGR-stoelen en massagefunctie
✔ Winterpakket met verwarmbaar stuurwiel, verwarmbare voorstoelen en verwarmbare ruitensproeiers/wisserbladen
✔ Trailerpakket met Trailer Assist, Park Assist en elektrisch bedienbare trekhaak

⭐ Waarom kiezen voor deze Volkswagen Tiguan 1.5 TSI Life Business?
✔ AGR-gecertificeerde ergoActive-stoelen met massagefunctie
✔ Uitstekend langeafstandscomfort en premium ergonomie
✔ Soepele en comfortabele 7-traps DSG-automaat
✔ Adaptieve cruise control en uitgebreide rijassistentiesystemen
✔ 3-zone klimaatregeling met aparte bediening achterin
✔ Royale en flexibel in te delen bagageruimte
✔ Trailer Assist en elektrisch bedienbare trekhaak
✔ Volledig digitaal instrumentarium en moderne connectiviteit
✔ De perfecte combinatie van comfort, technologie, praktische ruimte en zakelijke elegantie

☎️ Interesse? Neem vandaag nog contact op met Team Haverkamp!

• Michiel: mostrar contactos
• Frans: mostrar contactos
• Sander: mostrar contactos
• Roy: mostrar contactos

• Kantoor: mostrar contactos

✅ Team Haverkamp helpt u graag verder !
Modelreeks: sep. 2020 - apr. 2024
Koppel: 250 Nm
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Algemene staat: goed
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productienummer: 13140722001930
Airbags: Airbags voor, zijkant en meer
Cruisecontrol: Adaptieve cruisecontrol
Parkeersensoren: Voor
Bekleding: Stoffen
Kleur | Interieur: Zwart
Radio: DAB-radio
Dagrijverlichting: LED-Dagrijverlichting
Koplamp: LED-koplampen
Trekhaak: Vaste trekhaak
Merk opgegeven in VMS: Volkswagen
Model opgegeven in VMS: Tiguan
Type opgegeven in VMS: 1.5 TSI Life Business Mild-Hybrid
Lading geremd: 1800
Lading aanhanger ongeremd: 750
Kenteken: X328PB
Kleurnaam fabrikant: Pure White
Aantal vorige eigenaren: 1
Brandstofverbruik gecombineerd: 6.4
CO2 emissie: 151
Volledige servicehistorie
Niet-rokers voertuig
Bandenspanning sensor
High-beam assist
Hill Start Assist
Isofix
Keyless Entry
Lane Change Assist
Noodremassistent
Vermoeidheidsdetectie
Start-stopsysteem
Stembediening
Tractiecontrole
Verkeersbordherkenning
Winterpakket
Rear Traffic Alert
Trailer assist
Android Auto
Apple CarPlay
Bluetooth
Digitale cockpit
Dimmende binnenspiegel
Draadloos laden smartphone
Lederen stuurwiel
Lendensteun
Massagestoel(en)
Schakelflippers
Stuurverwarming
Voorruitverwarming
Dakrails
Zomerbanden
Getinte ramen
Inklapbare buitenspiegels
17" lichtmetalen velgen 'Tulsa' (PJV)
Aanhangwagenmanoeuvreerhulp (Trailer Assist) inclusief parkeerassistent (Park Assist) incl. trekhaak (1M6)
Achteropkomend verkeer waarschuwing
Airco separaat achter
Android auto
Apple CarPlay
Autonomous Emergency Braking
Buitenspiegels elektrisch instel
verwarm- en inklapbaar (6XP)
Chroom delen exterieur
Chroom Pakket (3S1)
Connected services
DAB+
Decor pianolak
Diefstalalarm - klasse III SCM goedgekeurd (7AS)
Digitaal instrumentenpaneel (Active Info Display) (9S0)
Elektronisch Stabiliteits Programma
ErgoActive Stoel Pakket
Ergonomische sportstoelen
Geluidsisolerend glas
Grootlichtassistent
Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Keyless entry
Keyless start
Kleur wit
Koplampverlichting led (WLL)
LED koplampen
Lichtmetalen velgen 17"
Mobiele online diensten : 'Security & Service' (NZ4)
Parkeersensor voor en achter
Rijstrooksensor met correctie
Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
stuur verwarmd
Trailer-pakket
elektrisch uitklapbaar
mechanisch inklapbaar (1M6)
Velgen 'Montana'
17 inch lichtmetaal (CQ9)
Verkeersbord detectie
Vermoeidheids herkenning
Vervolgbotsing preventie
Volledig digitaal instrumentenpaneel
Voorstoel(en) met massagefunctie
Warmtewerende voorruit
Winter-pakket
12Volt aansluiting
Aanhanger assistent
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterbank verstelbaar
Afdekhoes
airco automatisch
Bagage-afdekhoes
Bagagedek
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth
Bluetooth telefoonvoorbereiding
Buitenspiegels met verlichting
Bumpers in carrosseriekleur
Comfortstoel(en)
Dab
Dakrails
Derde remlicht
Draadloze telefoonlader
Hill hold functie
LED achterlichten
LED dagrijverlichting
Lederen stuurwiel
Lederen versnellingspook
lendesteun(en) verstelbaar
lichtmetalen velgen 10-spaaks 17"
Multimedia-voorbereiding
multimedia scherm standaard
Niet in gerookt
Parkeer assistent
Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
schakelpaddles
Spraakbediening
Start/stop systeem
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
stuur leder
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel
Uitlaat sierstuk
Velours bekleding
Verwarmde voorruit
Winterpaket (WW1)
Zomerbanden
Mostrar todo el comentario
Solicitar información adicional
Importante
Descripción proporcionada por el vendedor. Verifique todos los detalles directamente con el vendedor.
Consejos de compra
Consejos de seguridad
Verificación del vendedor

Si decide comprar maquinaria a un precio inferior, póngase en contacto con el verdadero vendedor. Recopile toda la información que le sea posible sobre el propietario de la maquinaria. Una forma de engaño es presentarse como empresa. En caso de sospecha, infórmenos mediante el formulario de comentarios y sugerencias para que lo comprobemos.

Comprobación de precios

Antes de confirmar una compra, revise detenidamente varias ofertas de venta para ver cuál es el precio medio del equipo elegido. Si el precio de la oferta que le interesa es mucho menor que el de ofertas similares, piénselo dos veces. Una diferencia de precio significativa puede conllevar a defectos ocultos o a un intento de fraude por parte del vendedor.

No compre productos cuyo precio diste mucho del precio medio de equipos similares.

No acepte compromisos dudosos o mercancías con prepago. Si no lo tiene claro, no dude en solicitar aclaraciones, pida fotos adicionales y documentos del equipo, compruebe la autenticidad de los mismos y pregunte todo lo necesario.

Prepago dudoso

Esta es la forma más habitual de fraude. Ciertos vendedores pueden requerir una cantidad del pago por adelantado en concepto de «reserva» de su compra. Así, los estafadores perciben grandes cantidades de dinero y después desaparecen sin dejar huella.

Hay varios tipos de fraude, que detallamos:
  • Transferencia de prepago a la tarjeta
  • No realice un pago por adelantado sin documentación que confirme el proceso de transferencia de dinero, si durante la comunicación con el vendedor ha surgido alguna duda.
  • Transferencia a una cuenta «fiduciaria»
  • Dicha solicitud debe alarmarle, ya que en la mayoría de los casos se trata de fraudes.
  • Transferencia a una cuenta de una empresa con un nombre similar
  • Tenga cuidado, ya que los estafadores pueden ocultarse tras la identidad de empresas reconocidas, realizando modificaciones mínimas en su nombre. No transfiera dinero si tiene dudas sobre el nombre de la empresa.
  • Sustitución de sus propios datos en la factura de una empresa real
  • Antes de realizar una transferencia, asegúrese de que los datos especificados sean correctos y que aludan a la empresa en cuestión.
¿Detectó algún fraude?
Infórmenos de lo sucedido
Consejos de seguridad
Anuncios similares
COP 63.980.000 EUR 17.550 ≈ US$ 20.110
Crossover
2022
272.393 km
Euro 6
Potencia 245 Hp (180 kW) Combustible eléctrico Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 83.670.000 EUR 22.950 ≈ US$ 26.300
Crossover
2018
262.878 km
Euro 6
Potencia 232 Hp (171 kW) Combustible diésel Suspensión neumática/neumática Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 72.730.000 EUR 19.940 ≈ US$ 22.860
Coche familiar
2023
230.274 km
Euro 6
Potencia 218 Hp (160 kW) Combustible eléctrico Tipo de carrocería coche familiar
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
¿Vende vehículos o maquinaria?
¡Hagalo con nosotros!
COP 70.180.000 EUR 19.250 ≈ US$ 22.050
Crossover
2023
162.503 km
Euro 6
Potencia 201 Hp (148 kW) Combustible eléctrico Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 67.620.000 EUR 18.540 ≈ US$ 21.250
Crossover
2023
231.307 km
Euro 6
Potencia 265 Hp (195 kW) Combustible eléctrico Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 62.890.000 EUR 17.240 ≈ US$ 19.760
Crossover
2023
210.384 km
Euro 6
Potencia 150 Hp (110 kW) Combustible gasolina Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 87.320.000 EUR 23.940 ≈ US$ 27.440
Crossover
2023
133.321 km
Euro 6
Potencia 150 Hp (110 kW) Combustible gasolina Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 68.360.000 EUR 18.750 ≈ US$ 21.480
Berlina
2021
105.888 km
Euro 6
Potencia 218 Hp (160 kW) Combustible eléctrico Tipo de carrocería berlina
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 69.090.000 EUR 18.940 ≈ US$ 21.710
Crossover
2022
169.579 km
Euro 6
Potencia 181 Hp (133 kW) Combustible gasolina Configuración del eje 4x2 Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 88.780.000 EUR 24.350 ≈ US$ 27.900
Crossover
2022
188.792 km
Euro 6
Potencia 265 Hp (195 kW) Combustible eléctrico Configuración del eje 4x4 Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 16.940.000 EUR 4.645 ≈ US$ 5.323
Crossover
2011
290.131 km
Euro 5
Potencia 150 Hp (110 kW) Combustible gasolina Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 76.380.000 EUR 20.950 ≈ US$ 24.000
Crossover
2022
165.176 km
Potencia 204 Hp (150 kW) Combustible eléctrico Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 83.670.000 EUR 22.950 ≈ US$ 26.290
Crossover
2020
264.651 km
Euro 6
Potencia 245 Hp (180 kW) Combustible eléctrico Suspensión neumática/neumática Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 86.220.000 EUR 23.640 ≈ US$ 27.100
Crossover
2021
195.430 km
Euro 6
Potencia 211 Hp (155 kW) Combustible eléctrico Configuración del eje 4x4 Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 54.860.000 EUR 15.050 ≈ US$ 17.240
Crossover
2023
224.948 km
Euro 6
Potencia 141 Hp (104 kW) Combustible eléctrico Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 244.100.000 EUR 66.940 ≈ US$ 76.720
Crossover
2023
124.467 km
Euro 6
Potencia 404 Hp (297 kW) Combustible eléctrico Suspensión neumática/neumática Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 63.610.000 EUR 17.440 ≈ US$ 19.990
Crossover
2021
205.179 km
Euro 6
Potencia 211 Hp (155 kW) Combustible eléctrico Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 134.300.000 EUR 36.840 ≈ US$ 42.220
Crossover
2023
131.716 km
Euro 6
Potencia 150 Hp (110 kW) Combustible diésel Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 94.250.000 EUR 25.850 ≈ US$ 29.620
Crossover
2021
179.397 km
Euro 6
Potencia 204 Hp (150 kW) Combustible eléctrico Configuración del eje 4x4 Suspensión neumática/neumática Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor
COP 62.520.000 EUR 17.140 ≈ US$ 19.650
Crossover
2022
199.298 km
Potencia 179 Hp (132 kW) Combustible eléctrico Tipo de carrocería crossover
Países Bajos, Teuge
Contacte con el vendedor